Krmiva PLATINUM jako doplněk či alternativa přirozené stravy B.A.R.F.

BARF nebo také barfování je nejčastěji překládáno jako Bones and raw food, tedy „Kosti a syrová potrava“. BARF představuje návrat k přírodě a tradičnímu způsobu krmení zvířat syrovou stravou (čerstvé maso, vnitřnosti, kosti, zelenina a ovoce). BARF ale znamená mnohem více – odráží víru majitelů psů krmit své milované čtyřnohé přátele způsobem, který je nejblíže stravě jejich vlčích předků.

 

Přesvědčení „barfaři“ kladou při krmení veliký důraz na správnou volbu čerstvých surovin a promyšlený plán v krmení svých psů. Nicméně kritický pohled na tento typ krmení má část veterinářů, ti zdůrazňují, že do přirozené stravy je zapotřebí přidat doplňkové látky, které zvířata nemusejí získat z BARF stravy. Jedná se zejména o tyto živiny: vápník, měď, zinek, jód, vitamín A a D a některé další doplňkové látky jako jsou výtažky z bylinek či z mušlí (podpora kloubů a kloubních tekutin).

 

Krmiva PLATINUM jsou perfektní alternativou či vhodným doplňkem k BARF.

 

V PLATINU také ctíme skutečnost, že pes pochází z vlka. A neděláme žádné kompromisy v kvalitě surovin. Při výrobě používáme vysoké procento čerstvého masa (u PLATINUM MENU minimálně 83%). Naše kompletní krmiva navíc obohacujeme o všechny potřebné doplňkové látky, které jsou nezbytné k vyvážené stravě zdravého a aktivního psa.

Takže pokud uvažujete o krmení BARF jako vhodném nutričním konceptu pro Vašeho psa, ale nemáte dostatek potřebného času (příprava stravy, nákup surovin, skladování a zajišťování čerstvých ingrediencí, zajištění nezbytných doplňkových látek atd.), doporučujeme Vám krmiva PLATINUM!

 

Mnoho „barfařů“ také ocení naše krmiva jako vhodnou alternativu např. na dovolené a v jiných situacích, kdy je těžké či nemožné přepravovat a skladovat čerstvé maso a zeleninu. Další skupinou jsou „barfaři“ doplňující PLATINUM o přidané čerstvé ingredience.

 

2019-08-20T14:10:33+00:00